tel. 22 839 82 86      fax. 22 201 34 82     
Strona głównaAktualnościFundusze EU - naborySzkoleniaAgencja ReklamowaOprogramowanieGaleriaKontakt

Cykl Konferencji "Środki Unijne na termomodernizację budynków"

Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w Cyklu Konferencji "Środki Unijne na termomodernizację budynków", organizowanego przez Grupę Medialną Nieruchomości. 
Konferencje odbywać się będą w Warszawie, Wrocławiu, Opolu, Katowicach, Krakowie, Szczecinie, Zielonej Górze, Poznaniu, Toruniu, Rzeszowie, Kielcach, Olsztynie, Gdańsku, Łódzi, Lublinie, Białymstoku

XIII Wiosenny Cykl Seminariów Rynku Zarządzania Nieruchomościami

 Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w XIII Wiosennym Cyklu Seminariów Rynku Zarządzania Nieruchomościami, organizowanego przez Grupę Medialną Nieruchomości. Seminaria odbędą się w  Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Szczecinie, Poznaniu, Bydgoszczy, Katowicach i Krakowie

XII Jesienny Cykl Seminariów Rynku Zarządzania Nieruchomościami

Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w XII Jesiennym Cyklu Seminariów Rynku Zarządzania Nieruchomościami, organizowanego przez Grupę Medialną Nieruchomości. Seminaria odbędą się w Krakowie, Katowicach, Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Lublinie, Poznaniu i Bydgoszczy.

Recenzja z XI Wiosennego Cyklu Seminariów Rynku Zarządzania Nieruchomościami

Jak co roku na wiosnę i na jesieni Grupa Medialna Nieruchomości organizuje cykle seminariów w większych miastach Polski dla osób związanych z rynkiem nieruchomości.

Recenzja z II Konferencji Facility Management & Property Management

29 maja 2014 roku w Warszawie odbyła się II Konferencja Facility Management & Property Management, zorganizowana przez Grupę Medialną Nieruchomości.

Recenzja z XII Konferencji Rynku Zarządzania Nieruchomościami

Po raz dwunasty 13 maja 2014 r. w Warszawie odbyła się XII Konferencja Rynku Zarządzania Nieruchomościami, organizowana przez Grupę Medialną Nieruchomości.

Życzenia świąteczne

Zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2014 życzy firma Agresiv Media!

Recenzja z X Jesiennego Cyklu Seminariów Rynku Zarządzania Nieruchomościami

Po raz dziesiąty Grupa Medialna Nieruchomości zorganizowała cykl Seminariów Rynku Zarządzania Nieruchomościami w większych miastach Polski. Seminaria odbyły się w Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Lublinie i Bydgoszczy.

Recenzja z XI Konferencji Rynku Zarządzania Nieruchomościami

3 października br. w Warszawie odbyła się XI Konferencja Rynku Zarządzania Nieruchomościami, organizowana przez Grupę Medialną Nieruchomości. W czasie konferencji omówiono dwa bloki przewodnie: "Prawo budowlane - kierunki zmian prawa i orzecznictwa. Jak zawierać i rozliczać umowy o roboty budowlane oraz umowy o prace projektowe?" oraz "Dylematy gospodarki odpadami i podatku śmieciowego.". Tematykę merytoryczną omówiła Eugenia Śleszyńska - ekspert ds zarządzania nieruchomościami.

Recenzja z IX Wiosennego Cyklu Seminariów Rynku Zarządzania Nieruchomościami

Miło nam zakomunikować, że właśnie zakończył się dziewiąty już wiosenny cykl seminariów rynku zarządzania nieruchomościami, które systematycznie organizuje Grupa Medialna Nieruchomości.